top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Hangi bölgelere gönderim yapıyorsunuz?
  TBA Collection ürünleri şuanda Türkiye'nin her yerine MNG Kargo ile gönderim yapmaktadır. Yurtdışı gönderileri için biraz daha zamana ihtiyacımız var :)
 • İade politikanız nedir?
  TBA Collection ürünlerini kullanmadığınız takdirde, 14 iş gününde iade edebilirsiniz. Kullanılmış ürünlerde, bizden kaynaklı bir kusur olmadığı sürece iade alamamaktayız.
 • Ürünlerinizi Toptan Satım alabilir miyiz?
  TBA Collection ürünlerini toptan satın almak için 0541 3588921 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için TOPTAN SATIŞ bölümümüze bakabilirsiniz.
 • Ürünlerinizi görebileceğimiz bir mağazanız var mı?
  TBA Collection sadece online olarak hizmet vermektedir. Ürünlerimizi şuanda Trendyol ve web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.
 • Nasıl yeni bir soru ve cevap ekleyebilirim?
  Yeni bir SSS eklemek için şu adımları takip edin: 1. Sitenizin kontrol panelinden veya Editör'den SSS'leri Yönetme bölümüne gelin 2. Yeni bir soru ve cevap ekleyin 3. SSS'nizi bir kategoriye atayın 4. Kaydedin ve yayınlayın. Dilediğiniz zaman geri gelip SSS'lerinizi düzenleyebilirsiniz.
 • Bir SSS'ye görüntü, video veya GIF ekleyebilir miyim?
  Evet. Medya eklemek için şu adımları takip edin: 1. Sitenizin kontrol panelinden veya Editör'den SSS'leri Yönetme bölümüne gelin 2. Yeni bir SSS oluşturun veya mevcut birini düzenleyin. 3. Cevap metin kutusundan video, görüntü veya GIF simgesine tıklayın 4. Kütüphanenizden medya ekleyin ve kaydedin.
 • Sıkça Sorulan Sorular başlığını nasıl düzenlerim veya kaldırırım?
  Editör'deki SSS Ayarlar sekmesinden başlığı düzenleyebilirsiniz. Mobil uygulamanızdaki bir başlığı kaldırmak için Wix Owner uygulamanızdaki Site ve Uygulama sekmesine gidin.
bottom of page